• Vintage 3 z gotową fugą!

Płytki cegłopodobne do wewnątrz - VINTAGE z gotową fugą!

Typ kamienia
płytki cegłopodobne
Kolor
Rodzaj narożnik, metr bieżący, z gotową fugą
49.99
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 12 szt.

Zapytaj o produkt: 501 180 553

Płytki cegłopodobne do wewnątrz

 

Vintage to wyjątkowy mariaż nowoczesności i retro. Cegłopodobna, lekko chropowata tekstura o delikatnych przebarwieniach to idealny element dekoracyjny salonu, przedpokoju lub sypialni.

Innowacyjna konstrukcja płytki połączonej z fugą pozwala na szybki i samodzielny montaż, a niejednolita kolorystyka oraz nieregularna struktura, wprowadzają loftowe tchnienie do każdego wnętrza, czyniąc je wyjątkowym.

Płytki są dostępne w dwóch wymiarach (15 i 30 cm długości). Daje to dużą dowolność w kreowaniu ostatecznego efektu wizualnego. W ofercie są również narożniki prawy i lewy, dzięki czemu również naroża mogą zostać perfekcyjnie wykończone.

Vintage 2 to biała cegła z przebarwieniami w odcieniach ciepłych szarości, natomiast Vintage 3 jest odzwierciedleniem starej czerwonej cegły o białych i popielatych przetarciach. Bogata w spękania i pory tekstura płytek idealnie wpisuje się w architektoniczny nurt vintage, który wykorzystuje w aranżacjach takie elementy jak: drewniane meble i skrzynie o misternych zdobieniach, chłodne metale czy naturalne tkaniny.

 

opakowanie

płytkaPłytka
[m2]
[szt. / psc]
[kg]
0,49
28
12
narożnikNarożnik
[mb / lm]
[szt./psc]
[kg]
0,93
12
7,5
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie